Ünlülerin çıplak kırmızı halı elbiseleri

Ünlüler katıldıkları davetlerde, galalarda ve kırmızı halıda dikkat çekme dürtüsü ile öne çıkmaya çalışır. Amaçları tabii ki basında daha uzun süre yer almak, konuşulmak ve PR’ını arttırmak. Ünlülerin kırmızı halı için özellikle seçtikleri çıplaklığa yakın abiyeleri de bunu başarmalarına yardımcı olur. Amaçları giydikleri abiyelerin tasarımları değil, cüretkarlıkları ile beraber fiziksel görünümlerini ön plana çıkartmaktır. Etkisi de ciddi anlamda fazla olur.

Bazı ünlüler Kırmızı Halı’nın en şıkı olmak isterler, fakat bu onlara yetmez. Bir çoğu basında ana sayfada yer almak ve günlerce konuşulmayı arzu eder. Çıplaklık kadar ses getiren ve dikkat çeken çok az şey var. Ünlülerde bunu bilerek sınırları zorlamayı tercih ediyorlar. Tabii dikkat çekmeye çalışırken de bir çoğu rüküşlükten öteye geçemiyor. Sonuçta bir şekilde kendi haklarında konuşulmasını da beceriyorlar.

Zamanında Heidi Klum’dan Jennifer Lopez’e, Gwyneth Paltrow’dan Rihanna’ya kadar herkes bunu denedi ve bir anlamda hepsi başarılı oldu. Ya dizilerde rol aldılar ya da sinemada başrol oldular ya takipçileri arttı ya da kendi televizyon programları oldu.

Ünlülerin Çıplak Kırmızı Halı Elbiseleri

Seksi, bir anlamda da şok edici 2016’nın çıplak kırmızı halı elbiseleri paylaşma zamanı geldi. Fotoğraflara bakıp siz karar verin. Farkındaysanız yıl bitti ama onlarla ilgili haber bitmedi. Ünlülerin elbiseleri her zaman konuşulur fakat onlarınki tartışma da yaratır.

Ashley Graham – Naeem Khan

Dolgun hatlara sahip olmasına rağmen Ünlülerin MTV ödüllerinde sütyen ve külot dışında her yeri açıkta bırakan bir elbise tercihinin sebebi bedenime güveniyorum mesajını mı göndermek? Bedenine, fiziğine güvenmek için çıplak olarak kendini ifşa etmek ne kadar sağlıklı, bilemedim… Siz karar verin.

Madonna

Listede Rihanna yok bu sene ama Madonna her zamanki gibi yerini korudu. 50 yaşına gelmiş Madonna Met Gala için poposunu açıkta bırakan bir elbise ile her yaşta güzelim, fitim ve sıkıyım sinyallerini iletiyor.

Bella Hadid

Alexandre Vaulthier her zaman seksiliği ön plana çıkarmayı seven bir tasarımcı. Bella Hadid, Cannes kırmızı halısında onun tasarımını seçerek festivalin en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu. Belki de Victoria’s Secret 2016 şovunda yer almasına da etken oldu.

Bella Hadid

Kocasından boşanan ve yeni erkek arkadaşı ile Oscar partisine katılan Gwen Stefani artık özgürüm ve halen seksiyim, bak neler kaçırdın mesajını mı iletiyor?

Gwen Stefani

Ciara

Bella Thorne

AIDS savaşma derneği amfAR galasına katılan model Chanel Iman, göğüs kısmını dantelle ve yaprak deseni ile örten abiyeyi tercih ederek vakıfa nasıl destek oluyor acaba?

Chanel Iman

Evli ve yeni bebek sahibi olan Chrissy Teigen hamilelik kilolarından nasıl kurtulduğunu dosta düşmana göstermeye and içmiş.

Chrissy Teigen

Ünlülerin Çıplak Kırmızı Halı Elbiseleri listesi Kim Kardashian ve kardeşlerinden biri olmadan tam olmaz, nasıl olsun. Sosyal medyada bile soyunmayı adet edinmiş Kim, MTV gecesine şeffaf elbise ile gelmekle beraber düştü düşecek heyecanı yaratan omuz dekoltesi ile az kaldı kamera önünde de soyunacaktı.

Kim Kardashian – Vintage Galliano

Natasha Poly

Yan göğüs dekoltesi moda olduğundan beri ünlüler yandan poz verip göğüslerini göstermekten de çekinmiyor.

Ciara

Rita Ora – Donna Karan

Yaşım kaç olursa olsun halen süpermodel benim.

Iman – Alexander McQueen

Kilolarımı verdim, bekarım artık gösterebilirim.

Khloe Kardashian

Ünlülerin Çıplak Kırmızı Halı Elbiseleri

Fotoğraflar Elle aittir.

loading...

Yorumlarınız için:

%d bloggers like this: