Keşfet

Hayal ettiklerinizi gerçek yapmak için FilmStilModa sizi bekliyor.

Farklılık arayanların, kendini ifade etmek isteyenlerin adresi FILMstilMODA, 2012 yılından beri sizlerle.. Geleceğimizi şekillendiren sinemanın ve trendlerin merkezi FILMstilMODA yayına başladığı ilk günden itibaren hızla artan takipçilerini memnun etmek ve heyecanına ortak etmek için sürekli yenileniyor.

Sinemaya tutkun, trendleri takip eden ve yoga ile kendini keşfederek yaşamdan zevk alan biri olarak sizlerle beraber yol almayı, yeni olanı keşfetmeyi seviyorum. Bu eğlenceli yolculukta benimle beraber olduğunuz için de ayrıca mutluyum. Dünyaya bazen düz bazen de tersten bakmanın keyfini çıkarıyorum 🙂

2015-02-02 12.27.06-2

FILMstilMODA sadece filmler ve trendlerden ibaret değil. Ünlülerin stillerini, modanın öne çıkanlarını takip edebilir kendi yaratıcılığınızla özgün stiller için rehber olarak kullanabilirsiniz.

Ülkemizde son yıllarda trend olmaya başlayan yoga ile ilgili ilham veren yazılar şimdi bu adreste. 2010’larda başlayan yoga merakım seneler boyu vaz geçemediğim fitness bırakmamı ve tamamiyle yoga ile bedenimi, zihnimi, ve ruhumu bir araya getirmeyi keşfetmemi sağladı. Yoga öğretmenlik eğitimi, Reiki Enerji ve Yoga Terapi eğitimleri ile beraber değişen bakış açım FILMstilMODA’ya da yansıdı.

Yaşam bir dönüşüm, ve benle beraber sitemde bu dönüşümü yaşadı. Yogadan başlayarak kişisel gelişime, enerji bedenlerimizden ruhsal farkındalıklara kadar yaşamlarınıza ilham vermeyi niyet ederek hazırladığım yazıları Melstyle bölümünde bulabilirsiniz.

IMG_6404

FILMstilMODA bir aşktan doğdu ve bu aşkı bana yaşatan sevgilime tüm desteği için teşekkür ediyorum. İlk günden itibaren sürekli takipçilerim olan anneme, ablama, babama ve dostlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Şanslıyım, tüm engelleri aşmam da onların manevi ve maddi destekleri tartışılmaz. Sizleri seviyorum 🙂

Her türlü proje ve önerileriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz !

Meltem Fakabasmaz

[email protected]

 

Takipte kalın ve sürprizlere hazır olun.

https://twitter.com/FilmStilModa

https://www.facebook.com/FilmstilModa

http://instagram.com/melstyle_

https://www.pinterest.com/filmstilmoda/

FSM app: https://itunes.apple.com/us/app/fsm-official-app/id1109966658?ls=1&mt=8

 

loading...